| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete!
Cum ar trebui sa arate si mai ales sa se comporte un baiat pentru a va indragostii de el? Vreau raspunsuri sincere! Funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Stiu dar eu le cunosc gusturile, mai sunt si smechere pe interes care vor sa aiba bani, haine de lux si sa injure toata ziua. Dar tu nu ai vrea o panarama langa tine.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baiatul perfect pentru fete e cel care nu bea-fumeaza, e sincer, simpatic, de treaba si stie sa iubeasca ce are langa el.

| MarianWLF a răspuns (pentru mgtow):

Frate mai sus scrie 'intrebare pentru fete' oricum nu e nimic chiar e de ajutor raspunsul tauwinking
Te salut

| MarianWLF a răspuns (pentru mgtow):

Nu as vrea dar oricum mi-as da seama daca ar sta cu mine pentru bani sau alte chestii.
Hai ca esti de treaba ia de la baiatu o fundawinking

| mgtow a răspuns (pentru MarianWLF):

Stiu dar eu le cunosc gusturile, mai sunt si smechere pe interes care vor sa aiba bani, haine de lux si sa injure toata ziua. Dar tu nu ai vrea o panarama langa tine.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Sincer iti voi raspunde si eu,personal,trebuie sa arate bine cat de cat,sa nu fie foarte slab,din contra sa fie un pic mai solid,dar cel mai important sa nu fie grandoman,mandru,ironic,sa vorbeasca cand trebuie si sa stie cum sa se comporte,fara gafe evidente.
In orice caz,stiu ca perfectiune si toti avem defecte, calitatii si mai mut decat atat, trebuie sa fie educat!
Mult succes
!

| Rockart a răspuns:

Sincer, nu-mi pasă cum arată băiatul respectiv atâta timp cât mă simt bine în prezenţa lui şi e sincer cu mine.

| kirra886 a răspuns:

Daca vrei sa indragostesti pe cineva ingnora, tine-te si distant dar si in preajma, fii mai misterios...cind cineva este mai enigmatic asta atrage,cind insa esti deschis ca o carte, fetelor nu le este interesant, si nu le prea indeplini toate capriciile...bafta!

| papusikk a răspuns:

Sa fie natural.sa fie el, degeba este frumos daca este prefacut si suferinta.si foarte important trebuie sa aiba papagal sa nu fie timid.

| Byutsa a răspuns:

Pai depinde,fiecare fata are gusturile ei sa zic asa,adica mie de ex mi se pare foarte dragut daca un baiat intra pe mine pe mess sau pe fb,ma intreaba daca ies pe afara,cand ma vede ma saluta sau vine la mine si ma imbratiseaza, imi pune porecle dragute, lucruri micute dar care au efect si daca cumva se ajunge la o relatie mai serioasa sa nu imi ceara sa o facem deoarece o fata iti spune cand e pregatita sa faca pasul "cel mare" sa spun asa si si atunci cand iti spune trebuie sa fi sigur 100%. Stiu ca le-am amestecat dar intelegi tubig grin

| MarianWLF a răspuns (pentru Byutsa):

Da le-ai cam amestecat dar inteleg mersi de raspuns happy

| coxty a răspuns:

Man eu zic sa te comporti cum crezi tu.
Nu te lua dupa nimeni, fiecare e diferit...