| MyNameIsAndreea a întrebat:

Buna TPU am o intrebare,prietenul meu pe care il iubesc enorm si suntem impreuna deja de ceva timp mereu ma alinta ingeras,iepuras,printesa, odoras, iubitiza...si decind sunt cu el mereu imi zice adic mai des ingeras,si deja nici nu-mi mai pronunta numele,sa obisnuit asa,si eu la fel,si de ceva timp incerc si eu sal alint caci cind este departe mise pare ca o sal alint cum imi place,chiar si in telefon este scris alintat,dar cind vorbesc cu el pe telefon,sau in realitate,nu-i pot spune,incerc dar nu pot, cum as putea s-o fac, sa-i fac si lui acea placere care mi-a face el cind ma alinta asa? vreau sa-i zic il iubesc foarte mult dar nu-i pot spune de ce?

Răspuns Câştigător
| pynnk a răspuns:

Te inteleg..asa eram si eu la inceput aveam un fel de frica sau rusine, incearca sa prinzi curaj sa ii spui ca il iubesti daca va iubiti sincer nu are de ce sa iti fie frica curaj :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ai invatat sa iti exprimi ideile in propozitii? Daca arunci 1000 cuvinte intr-o fraza cine dracu mai intelege ce spui?
daca asa vorbesti si cu el degeaba o sa poti sa il alinti ca nu o sa intelega nimica din ce ii spui.

| hellaw a răspuns:

laughing)) bun raspunslaughing. pai mie daca miar zice vreunu asa nici nas mai avea ce vorbi cu ellaughing)).si nu stiuthinking stai calma...ca nu e nimic rau:* spuneo si gatasmug:*