| Christine95 a întrebat:

am o intrebare, sa incep cu inceputu...
Ieri am iesit in oras cu niste fete, "pretenu" incearca sa vb cu mine d vreo saptamna suntem certati (nu mai avem nimic in comun unul cu celalalt), fosta lui pretena ii era frica sa nu cunva sa fim impreuna si a bagat tot felul d minciuni ca relatia noastra sa nu meraga ( zicea ca pretenu i zicea ei ca sunt fitoasa si chesti), intrebandul p el daca este adv el nu recunoaste, i-am pus fata-n fata dar nu au recunoascut dadea vina unul p celalalt )
Am discutat cu el i-am spus ca nu vreau sa mai aud d el, m-a comparat cu fosta lui pretena si chesti care nu-si au rostu.
Ce sa cred? El i tampita sau ea i era frica sa nu fim noi impreuna? va rog sugestii dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ynna93 a răspuns:

Pai clar ca nici ea nu voia sa fii tu cu el nu? e geloasa, dar din cate am inteles si el se eschiveaza deci clar i-a zis ceva rau de tine, si mai bine, zic eu, renunta la el si treci mai departe.

4 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Parea mea e ca trebuie sa mai inveti sa scrii. 1. Si 2. Stii ca unele gunoaie sunt reciclabile nu? Ce a aruncat ea, ai folosit tu. Acum, acelasi lucru l-ai aruncat tu, si l-a luat (sau incearca sa-l ia) ea.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, evident ca ea era geloasa si ca a vrut sa se bage in relatia voastra, dar daca te placea cu adevarat nici nu ii mai dadea atentie fostei. Parerea mea e ca nu trebuie sa suferi pentru el.

| CrazyKiss a răspuns:

Parerea mea e ca amandoi sunt de vina! In primul rand el trebuia sa-ti spuna adevarul. Ceva poate mai e intre ei doi si nu vor sa o spuna.Fi atenta la cum se comporta si ce fac. Daca nu vrea sa o de'a pe el de gol ca sa'r fi bagat in relatia voastra si i-a spus "chesti" despre tine ceva e la mijloc.Parerea mea e sa ii lasi pe amandoi deoparte si sa-ti continuui viata. Daca el ar fi tinut la tine ar fi facut tot posibilul sa fiti impreuna si sa spuna adevarul despre ce s-a intamplat.:X

| Pufyllyk a răspuns:

El iti ascunde ceva, iar ea nu-si doreste sa fiti voi impreuna. Daca el te iubeste se va intoarce la tine si nu-ti va mai gresi lasand-o pe aia sa se bage intre voi.