| Loving a întrebat:

Hi ^^ Imi place foarte mult de un baiat si avem un prieten comun, iar acest prieten comun a vorbit cu baiatul pe care-l plac si au discutat despre mine. Acesta a zis ca sunt frumoasa etc dar o mica problema l-a intrebat pe prietenul comun daca sarut bine. well nu prea am practicat french decat acum cativa ani deoarece de atunci nu am mai avut asa un prieten. Si imi este frica ca, daca o sa fim impreuna eu nu o sa stiu sa-l sarut si el s-ar putea despartii de mine. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Baietii doresc sa profeseze french kissingul, vor sa te invete o fata cum sa sarute.Asa stiam eu, acum tine si de Romeo al tau.

10 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Daca ar fi un baiat de treaba nu ar trebui sa faca asta.
din moment ce ai mai facut asta si acum cativa ani eu nu cred ca e vreo problema thinking pentru ca si la mine a fost ceva asemanator.

| alylove15 a răspuns:

Daca u nu sti sa saruti adica lui nu ii place cum saruti...nu trebuie sa iti faci griji... poate o sa te invete el cum ii place sa fie sarutat.Nu trebuie sa iti fie teama saruta-l din toata inima si sigur o sa ii placa.

| Mayar a răspuns:

Coryx are drepate. Perfecta dreptate! Ar trebui sa i dai ei Fundita. A spus totul scurt si la obiect happy

| SMA a răspuns:

Buna Loving.Serios, ar fi cel mai banal motiv de despartire.Adica sa fim serioase, cine se pricepe la perfectie sa sarute? Daca s'ar desparti din acest motiv, inseamna ca nu te placea cu adevarat. Noroc!

| BloodyDress a răspuns:

Baiatul ar fi porst sa se desparta de tine doar di cauza asta.ai putea sa ii spui asa in gluma cumva si sa il intrebi daca nu cumva vrea sa te invete si pe tine?].nu e chiar asa rau precum parewinkingGOOD LUCK!

| blurixe a răspuns:

Pai nu e mare lucru.te poti documenta

| Anamaria150 a răspuns:

Daca el cu adevarat isi doreste sa fie cu tine iti va reaminti cum este sarutul french si va fi ok. daca iti va da papucii pe motiv ca "nu sti sa saruti" nu'ti bate capul cu el pentru ca nu merita :* pup

| IAMsterdam a răspuns:

Cauta tehnici pe youtube! E foarte de ajutor! Mai ales, la varsta ta.

| MihhaaElla a răspuns:

Pey daca chiar cu adevarat te-ar placea...nu cred ca s-ar despartii de tine doar pentru ca nu saruti bine thinking Incearca sa vorbesti cu el despre chestia cu sarutul dar eu cred ca totul vine de la sine...sa nu-ti fie frica ca e mai rawwinking. iti doresc mult succes si sper ca te-am ajutat cat de cat. fundita?batting eyelashesbig grin