| carla_6295 a întrebat:

Buna ma numesc carla as vrea si eu sa ma ajutati cu un raspuns. m-am indragostit de un baiat cu care din pacate nu pot sa fiu, eram cei mai buni amici iar pretena mea cea mai buna ii pretena lui, baiatu acesta s-a dat la mine si am inceput sa avem relaxi sexuale impreuna timp de 2 saptamanii asa m-am indragostit de el... din pacate pretena mea cea mai buna este la mijloc si nu stiu ce sa fac pentru ca si acest baiat imi este drag dar o iubeste pe pretena mea sunt intr-o stare de comfuzie totala imi pare rau ca m-am dat la pretenu lui pretena mea dar acum nu stiu ce sa fac am speranta ca intr-o zi se vor desparti si atunci se va intoarce la mine, stiu ca e ceva josnic dar n-am ce sa fac. ajutati-ma pentru ca nu mai stou cine sunt si ce sa fac...

2 răspunsuri:
| frape22 a răspuns:

Nu crezi ca se foloseste de tine? mai bine ai lasa o balta stiu ca e greu dar unde mai e demnitatea ta? intr o zi o sa i perzi pe ambii daca mai continui asa...si ar trebui sa discuti si cu prietena ta, poate acelasi lucru face si cu ea.

| Lavinia_7630 a răspuns:

Ar trebui sa uiti de el si sa te intorci la prietena ta pentru ca nu se merita un baiat ca sa pierzi o prietenie.