| zorua a întrebat:

Am o intrebare scurta dar astept raspunsuri cit mai ingenioase ^-^. Cum poti face un baiat gelos? Astept raspunsuri de la fete cit si de la baieti. Merci anticipat.

7 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Simplu. Vorbeste cu el, dar lauda calitatile altor baietii. Nu direct, mai pe ocolite dar sa priceapa ideea.

Răspuns utilizator avertizat
| RedDeath a răspuns:

Baietii nu sunt ca fetele, de te vad cu altul sau ca vorbesti cu/despre altul, fie crede ca iti place de ala, si cu asta basta, fie crede ca esti 'parasutista'

| MNQ a răspuns:

- te poti imbraca mai sexy
- poti sta de vorba cu baieti atunci cand el este in preajma ta
- cand te suna, nu ii raspunzi din prima, si ii spui ca vorbeai cu cineva

Sunt multe modalitati happy

| zorua explică (pentru MNQ):

Interesant...daca mai stii si alte modalitati spune-mi te rog

| RedDeath a răspuns (pentru MNQ):

De face asa, nu o sa fie ala gelos pe ea, o sa creada ca ii o 'parasutista' si o sa o lase mosului in pace pentru alta mai putin pasionata de acest 'sport' big grin