| Clauditza a întrebat:

Intrebare doar pentru baieti : ce fel de fete va plac blonde, brunete, satene sau roscate astept cat mai multe raspunsuri.

17 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Nu ma intereseaza culoarea parului.
Daca ea ma iubeste cu adevarat, restul nu mai conteaza.

| Doddel a răspuns:

Blondele naturale

| gabryel a răspuns:

Brunetele.

| Alex_7297 a răspuns:

Şatenă sau brunetă.

| silver19 a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza culoarea parului straight face

| aLyNuSh a răspuns:

Satena happy

| BRG a răspuns:

Fete blonde minione și care se îmbracă și încalță elegant, pe tocuri

| andreiyo50 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza culoarea parului, conteaza cum arata fata la faţă si inteligenta ei.

| andrei123 a răspuns:

Nu prea conteaza cultoarea parului pentru mine! trebuie sa fie frumoasa, desteapta si sa fie buna la suflet! daca ma gandesc bine nici frumusetea nu conteaza asa de mult dar conteaza ce e in interior

| motanelul a răspuns:

Buna, pentru mine nu conteaza culoarea parului, conteaza sa fie o fata inteligenta, sa aiba un suflet bun, sa fie frumoasa, dar acest aspect al frumusetii nu e prea important, si cel mai important sa ma iubeasca.

| mcandr3y a răspuns:

Blondele...

| Sebby_6032 a răspuns:

Blondele si brunetele, dar nu asta conteaza la o fatawinking

| adydassler a răspuns:

Pe mine ma intereseaza sa ma iubeascawinking

| NedeaAndrei a răspuns:

Cum au spus majoritatea nu conteaza asa mult culoarea parului. dar totusi ador brunetele:X:X:X:X

| franck2222 a răspuns:

Tu cum esti?
Sincer imi plac satenele spre blond dar si saten inchis.

| oky a răspuns:

Roscatele ca sunt mai focoase. :X:X

| claudiamiriam a răspuns:

Am citit intr-un articol ca fetele brunete le inspira barbatilor ca sunt inteligente, blondele ca sunt prostute, dar sexy, iar roscatele 2 in 1. laughing