| anonim_4396 a întrebat:

Saluuut, am si eu o intrebare pentru voi, baieti si fete, ce pot face pentru a excita un baiat, care sunt zonele unde se excita? Astept raspunsuri!
Multumesc. :*

13 răspunsuri:
| ριтιq a răspuns:

Unii se excita doar din sarut! Dar nu e bine sa exciti un baiat si sa il lasi fara sex laughing O sa se supere rau pe tine! Atingei piciorul la 5 centimetri de penis si incepe sa urci asa se va excita de i va sari ochi din orbite! laughing Depinde si de varsta

| h3r a răspuns:

Când îl piști de o bucă...
E greu?

| Cristiann25 a răspuns:

Daca il exciti si il lasi fara sa termine o sa se supere pe tine apoi sa stii! NU se face asa ceva sa exciti un baiat si sa pleci! Cel mai bine il poti excita punandu-i mana in/pe pantaloni! Succes!

| raluk27 a răspuns (pentru Cristiann25):

laughing serios? si se duce la mami, sa te spunalaughing

| Cristiann25 a răspuns (pentru raluk27):

Nu crezi ca ai dat un raspuns cam aiurea? Daca esti fata nu stii cum sta treaba si raspunzi doar cu fitele si mandria ta de fata.Trebuie sa te intereseze si de cel de langa tine.Raspunsul tau "se duce la mami sa te spuna" este mai mult unul pe care l-ar fi dat un copil de 10 ani! Probabil esti o persoana mai rece.Succes.

| raluk27 a răspuns (pentru Cristiann25):

Da' cand baietii incanta fetele cu o groaza de promisiuni, si le iluzioneaza apoi dupa ce fac sex, bye bye, cum e?

| RetardedRacoons a răspuns:

Recita-i ceva din Paunescu!

forum.retardedracoons.com

| angel_4561 a răspuns:

Nu cred ca este nevoie sa pui mana pe ceva, simplu apari la el dezbracata si totul vine de la sine

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Depinde de la baiat la baiat. Dar de obicei. lobul urechi, in palma, organul sexual etc.

| Lik3BoSS a răspuns:

Ii faci un oral si sigur il excitilaughing

| DenissaGyöri a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana..Nu toata lumea are aceleasi zone erogene..Insa cele mai frecvente locuri sunt urechea, gatul si zona genitala.Banuiesc ca intrebarea ta vine din dorinta de a avea un moment sexual cu el.Iar in acest caz, cel mai bine se excita in urma unui preludiu intens.Dar sa nu uitam esentialul, nu toata lumea este la fel..Trebuie sa te joci putin cu corpul lui ca sa ii descoperi aceste zone..si cand o vei face, privirea lui iti va spune care sunt zonele lui erogene happy

| larymik012345678910111213 a răspuns:

pai depinde de ce fel de baieti....De exemplu prietena mea are un iubit care cand il saruta pe gat se excita, iai putea pune mana pe pantaloni sau punandute peste el si punaand mana