| Biancabia12345 a întrebat:

Buna TPU., am o intrebare scurta. Plac un baiat din clasa a 7-a si eu sunt in clasa a 6-a, dar el nu ma cunoaste, imi cunoaste doar un coleg, dar eu il cunosc foarte bine. As vrea sa stiu cum sa il fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Pai vorbeste cu colegul acela al tau care il cunoaste sa iti faca cunostinta cu el si abordeaza-l si incetul cu incetul va veti apropia unul de celalalt. Si in timp te va si placea.

3 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Pai mai intai deveniti prieteni! Pune-l pe acel baiat sa va faca cunostinta deveniti prieteni si ca de obicei(cred laughing ) o sa deveniti iubiti fiindca daca aveti multe chesti in comun nu va avea de ales fiindca te va placea! Bafta si pupici :*

| CuteAsFuck a răspuns:

Pune mâna pe carte, lasă băieții. Ai viața înainte.

| Biancabia12345 explică (pentru CuteAsFuck):

Am mana si pe carte, ma descurc cu ambelewinking