| Aly359 a întrebat:

Innebunesc. Am o cunostinta, un baiat la clasa a7a ( eu is intr-a5a ) care zice ca ma place. Ma innebuneste imi zice iubi si chestii din astea dar chiar nu il plac si nu vreau sa ma mai innebuneasca. Un coleg care il cunoaste zice ca a vb cu el si a zis ca el vrea doar sa ma enerveze si sa afle daca il plac. si de aceea face asa i-am spus ca nu il plac si a zis ei nu. Nu stiu ce sa mai fac crying vreau sa ma lase in pace. Ce sa ma fac?

5 răspunsuri:
| escroaca a răspuns:

Sa te impusti rolling eyes!

NU-i mai da atentie, lasa-l ca pe elhee hee

| Jesss a răspuns:

Grea problema! Nu cred ca te-ai gandit, s-ar putea sa fie un lucru preeea ciudat, nu stiu daca sa-ti zic.hmm... mai bine sa nu-ti zic, sa nu aiba urmari grave... Femeie, ignoraaa-l straight face

| gomez a răspuns:

Spune-i ca daca nu te lasa in pace te vei duce la diriginta ta.(dar dirigintei nu-i vei spune ca te place ci ca te jigneste)atunci diriginta se va duce la el si va rezolva problema.

| SudHop99 a răspuns:

Dal in colo zii vreo doua si gta

| OoOaddyOoO a răspuns:

Rezolv-o ca pe tg ocna laughing