| BountyLoverXD a întrebat:

Heeyy! Am nevoie de niste sfaturi. Deci: in scoala mea (sunt de muult in scoala asta deci cunosc lumea, lumea ma cunoaste) este un baiat de care cred ca imi place love struck, eu sunt in clasa a noua si el a zecea, si pana acum nu l-am remarcat niciodata, el nu insemna pentru mine nimic pana acum, dar in vara asta am fost intr-o tabara si am inceput sa-l observ, cum se comporta, si faptul ca el se uita foarte des la mine :X m-a facut sa imi placa de el. Nu am vorbit niciodata cu el sad dar nu stiu de ce imi place de el... chiar nu stiu de ce pentru ca nu il cunosc asa binelaughing. Oricum, dati-mi sfaturi cum sa intru in vorba cu el, in afara de faptul ca sa merg la el si sa-l intreb "ce faci?", ziceti-mi cum sa intur in vorba cu el fara sa se observe ca eu am de gand sa-l cunosc mai bine si asa mai departe laughing. Va zic inca o data, am inceput sa-l plac doar pentru ca se uita la mine des, poate ii place de mine? thinking as vrea eu! laughing dar oricum, ajutati-ma va rog crying( sunt cam disperata! crying(( dau funda la cea mai stralucita idee happy

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Intreaba-l despre pasiunile lui si vezi ceea ce zice laughing. Ideea e sa fie atras sa petreaca mai mult imp cu tine. Poti sa ai induci ca iti place de el si apoi poate face el primul pas.Intereseaza-te ce ai palce cel mai mult big grinaca ai place muzica cere-i un sfat -fa-te mai nepriceputa -va adora sa iti dea un sfat si sa se dea mare.E in codul genetic al fiecarei persoane sa se dea imp.

| Zabbyel a răspuns:

Hmm sau ai observat ca e singurul baiat care a inceput sa mi te "observe" mai bine?laughing din scoala "vedeto" rolling on the floor))))) ce as mai putea sa mai comentez? rolling on the floor imi dai si mie un autograf pe buze smug