| pokemondoll a întrebat:

am o intrebare si am nevoie de ajutor:

Imi place foarte mult de un baiat, pot sa spun ca sunt si indragostita deoarece cand trece pe langa mine imi bate inima rau de tot.EU sunt genul de om cand imi place tare de un baiat si sunt in fata lui parca nu mi-ar pasa de el(Ceva de genul) dar eu sunt in flacari
Bun, as vrea sa va intreb daca ma place, o sa va spun si situatia:

Cam acum 7 saptamani sau mai putin, eu cu o prietena foarte buna ne place tare mult de el si ne uitam la el.Vedeam ca si el se mai uita la noi, se mai intorcea, am si situatii cand se intorcea sa se uite la noi, sau cand sunt cu prietenele care nu il plac se tot uita insistent la mine cu ochi dulci.SI tot asa. Pai m-am plictisit sa ne tot uitam la el degeaba, asa ca am pus o prietena sa ii zica ca doua fete il plac din clasa ei, si asa mai departe.

A fost un moment cand o prietena de-a mea s-a intalnit cu el in tramvai si i-a zis ca aproximativ 3 fete il plac, iar el a zis ca doar una place.Si azi chiar in ultima pauza, eram pe hol, si a intrat si el inauntru in clasa(Ca juca footbal, doamne ce dragut era) si brusc o prietena il lua, il indrepta ca nebuna spre mine si arata spre mine si zicea: "Uite, o vezi pe fata asta?"
Ala: "da lasa-maa" (Si se intoarse si se duse spre clasa lui facand cu mana chestia aia cu CIU CIU)
Eh, asa as fi facut si eu, dar mrg laughing

Ma intreb daca ma place...prietena mea cea mai buna il place si ea, dar e mai scuunda ca mine, si e putin mai plinuta...(Zic asa) Iar eu sunt mai inalta ca ea(medie) Si toate fetele zic ca eu sunt mai draguta si am sanse straight face Nu ma simt geloasa sau ea pe mine ca ne place de amandoua, ca acum ce-o fi o fi

Deci ce parere aveti?:X VOT SI FUNDITAA!

5 răspunsuri:
| biancapisica a răspuns:

Deci la n a facut ciuciu? la tine sau la prietena ta? adica daca te place baga-l in seama, gaseste subiecte comune fii comuniktiva si nu fi plictisitoare eventualfaci si u echipa de majorete si sustii echipa lui(poti si pe el dar sa nu fie prea evident)joak adevar sau provokre laughing la mine merge cu toti baietii primessc provocari sai pup si se inrosesc toztirolling on the floor, fii distractiva fate pe placul lui apropiete de caracterul lui fii alaturi de el la bine si la rau vb pe mess cu el mult succes in ale dragostei am avut si eu problema astalaughing

| Mgdxx a răspuns:

E o situatie cam complicatawinking.pai incepi si u sa-l bagi in seamawinkingpriviti-va in ochihee hee.El te placewinking.ai sanse la el dk il bagi in seamawinking(sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu)winking>big grin

| Natally_3464 a răspuns:

E o situatie complicata! Daca zic toate fetele ca ai sanse si esti mai draguta atunci poate chiar ai sanse mari sa te placa baiatul respectiv.

| ɐunʇzɐ a răspuns:

Fii atenta si eu am patit acelasi lucru ca sh tine! fa rost de id baiatului respectiv, vb cu el p mess, daca stii sa faci bratati(frum.nu aiureabig grin)intreaba`l daca vrea sh cand eu duci t bagi in vorba cu el si asa mai departe pana va imprieteniti sh ...etc...; daca nu stii sa faci bratari bagate in seama cu el l skwinking spune`i buna (daca e singur)sh vb cu el fa`l sa aiba incredere in tine:d

| DoarEu_2185 a răspuns:

Cam asa sunt sh` eucrying

Cere`i ID si poate mai vorbiti pe mess.asa.

Dupa ce vorbesti odata, de doua ori cu el pe mes incepe sa-l salutihappy

Si daca vezi ca face ceva amuzant, razi cu elhappy. Vorbeste cu elhappy.

Fa`l sa creada ca sunteti amicihappy