| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si o problema, in acelasi timp: De ce cand sunt in perioada menstruatiei imi este rusine de tata? Adica, am ciclu de 3 luni... Vreau sa va spun ca imi este rusine mai ales cand trebuie sa imi schimb absorbantul. Cred ca se aude cand rup ambalajul. Ce sa fac sa nu imi mai fie rusine? Voua va este rusine sau va fost? Va rog luati lucrul acesta in serios! HELP ME!

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Buna! Stai linistita in privinta tatalui tau, vei fi surprinsa sa aflii dar barbatii in general cam uita de lucrurile astea.Chiar daca sa zicem ca se aude cand desfaci absorbantul, sunt sigura ca nu-si da seama de la ce provine acel zgomot.Este ceva normal si chiar daca ar auzi tot nu l-ar deranja sau nu ar zice nimic! Tu stii ce ai de facut si el nu te impiedica cu nimic si cu atat mai mult n-ar trebui sa-ti fie rusine! Oricum pe parcurs nu vei mai simti acest lucru!

2 răspunsuri:
| Rawwrr a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine.Din contra, acum esti femeie.Pana al urma fiecare dintre noi trece sau va trece prin asta.Nu e o rusine.Deci nu trebuie sa faci nimic.Bafta.Funda?

| rozbombon a răspuns:

oh go on Nu are de ce sa iti fie rusine draga mea pentru ca acesta este un lucru normalbatting eyelashes.Si mie mi-a fost putin rusine la inceput dar dupa aceea nu:* pentru ca mam obisnuit cu idee asta este:-s.Iar daca nu vorbeste cu tatal tau si sigur te va intelege.Mult succes