| BogdanelSoru a întrebat:

Buna TpU. Am o intrebare, stupida cred, insa mereu mi se pare ca am penisul mic, chiar daca e de 16-17cm. Este destul de mare? Sunt cam nesigur pe mine.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea (dimensiunea) de 16-17 cm a penisului tau reprezinta marimea agreata si considerata ca fiind de fapt si cea IDEALA, de majoritatea femeilor. Iti indic sa accesezi si sa citesti articolul :
https://unica.md/......-femeilor/
Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie mic, daca l-ai masurat cu rigla pe dedesubt.
Corect se pune rigla peste penis, uite aici:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

| Emilian65 a răspuns:

Nu este mic. Este peste media dimensinii unui penis(14-15 cm).

| Sofer a răspuns:

E foarte ok. Nu asculta de pretențioasele alea care visează doar scule imense peste 18 cm.

| mentholinks a răspuns:

Este minuscul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cat un muc

| ellatinaofficial a răspuns:

Eu am 5 cm si nu ma plang, nici in jumate de plama nu ajunge,