| DoArDeDe a întrebat:

Am facut sex anal cu iubitul si avea pe penis lichid pre-ejaculator. E vreo sansa sa fi remas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| LovelyMan a răspuns:

Nu ramai insarcinata de la sexul anal, putea sa ejaculeze linistit in interior ca nu se intampla nimic. Anusul e una, vaginul alta.

| buzeduulci a răspuns (pentru LovelyMan):

Nu e adevarat. poate sa ramana insarcinata daca isi da drumul in anusul ei deoarece se poate prelinge sperma in vagin foarte usor. happy

| LovelyMan a răspuns (pentru buzeduulci):

Sperma nu intra de nebuna in vagin, poate doar daca este foarte neatenta si sta cu fata in jos. Sansele sunt minime oricum ar fi. Si ar fi cam singura sansa sa ramana insarcinata daca i se prelinge sperma PE vagin si nu are grija sa se stearga si sa se spele cat mai repede, avand grija la ce pozitii ia sa nu curga aiurea IN vagin.

| pietrean a răspuns (pentru buzeduulci):

Gresit! In cazul in care ar fi ejaculat(a spus ca doar avea lichid preejeculator), pana ajungeau spermatozoizii din anus in uter, trompa, ca sa intalneasca ovulul(daca era la ovulatie), saracii erau morti de mult.
La 18 ani ai tai,ar fi trebuit sa stii cate ceva despre ovule, spermatozoizi, cat traiesc, cand si cum se face fecundarea, etc.

| buzeduulci a răspuns (pentru pietrean):

Hahah. rolling on the floor) ce incult esti. mai bine nu raspunde. mai documenteaza-te. si nu. n--am 18. rolling on the floor) as vrea eu tongue

| pietrean a răspuns (pentru buzeduulci):

Ori 18 ani, ori 20 ani, cam tot pe acolo! Pana la varsta mea de 60 de ani(daca aveai curiozitatea sa te uiti in "profilul"meu), ai tot timpul sa te documentezi.La etatea mea,poate nu cunosc toate lucrurile,din orice domeniu,dar cat am studiat, pot sa dau niste sfaturi pertinente, mai ales, ca sunt si femeie(!), cam stiu cum sta treaba cu sexul.Nu contrazic pe nimeni,dar un raspuns,care nu este corect, prefer sa-l corectez, decat sa invete gresit si alte persoane(copii).
Tu, care spui ca esti moarta dupa sex, dar nu ai partener.....ai tot timpul sa nu ramai inculta.Ia mai pune mana pe o carte de sexologie!

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Teoretic,nu.
Practic,e posibil.

| JohnnyBi a răspuns:

Mai bine te castrezi. oameni ca tine nu ar trebui sa aiba copii. te arzi si nu stii nimic despre sex? tipic generatiei asteia

| shadow72 a răspuns:

Nu ai mai mult de 15 ani

| OnuOnulică a răspuns:

Cum naibi să rămâi însărcinată dacă te-ai f/u/t/u/t în cur...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O sa ai un copil maro

| pietrean a răspuns:

La inceputul lui ianuarie anul asta, afirmai ca ai "o relatie la distanta" cu un baiat, mai mare decat tine cu 4 ani! Deja ai ajuns la sex anal(cu el,cu altul?)
In legatura cu sexul anal,fa acest lucru cat mai des,fara sa stii nimic despre acest lucru si vezi ce frumusete de hemoroizi, apoi cancer, poti sa faci! Nu mai vorbesc de infectii!
De sarcina, nu poate fi vorba, chiar daca a ejaculat in anusul tau.De perioada fertila ai auzit? Dar de ovulatie si cat traieste ovulul stii? Dar de spermatozoizi stii ceva?
Lucruri de genul asta trebuia sa stii inainte de a-ti incepe viata sexuala si nu mai vorbesc de perversiuni!

| pietrean a răspuns:

Dupa cum am mai spus,lipsa culturii,de toate felurile,dau rebuturi(ca tine)societatii! Dar macar, vezi cum faci, sa nu dai nastere unor progenituri,pe care sa-i educi prin "exemplul peronal".
"babeta"? Tu crezi ca anul nasterii din CI,spune ca trebuie sa fiu ca o matusa,cu fusta pana-n pamant,cu broboada,neingrijita si dusa cu sorcova? Sunt sigura,ca arat mult,mult mai bine decat tine, care, asa dupa cum vorbesti, asa si arati:o panarama! Dar nici creierul nu-l ai prea dezvoltat! Ti-e ciuda, ca te-am dat de gol si atunci, te comporti asa cum esti!

| buzeduulci a răspuns (pentru pietrean):

Sa stii ca nu trebuie sa vorbesti despre tine la persoana a treia. sa iti fie rusine! in loc sa iti cresti nepotii stai si dai sfaturi despre sex si te lauzi ca ai supt mult la viata ta. hai du-te inapoi pe centura, femeie!

| buzeduulci a răspuns (pentru pietrean):

Atunci esti o babeta moderna. pitipoanca, pardon. n-ai cumva si un iubit cu 20-30de ani mai mic ca tine? fie-ti tarana usoara.

| pietrean a răspuns (pentru buzeduulci):

Asa cum am spus, asta esti, o mediocritate, o rusine pentru cei tineri si te comporti ca atare.Asta este, mai greu de educat o persoana ratata, lipsita de bunul simt elementar, pierdut pe undeva pe drumul catre maturitate! Si cei "7 ani de acasa", iti lipsesc si atunci, poate nu este doar vina ta. Oare cum vei ajunge tu, la varsta mea? Daca ii vei ajunge!

| Hαppiηеss a răspuns:

Cum sa ramai insarcinata de la sex anal ai cumva ovarele in fund?
Ce minte aveti unii dintre voi...

| SebastianCMT a răspuns:

De la sexul anal nu se ramane insarcinata deci puteti face cat doriti.

| ClauditaSmile a răspuns:

Nu ramai insarcinata

| Grinch1 a răspuns:

Cum poti frate sa faci anal? nu tie scarba?