| Barbie2012 a întrebat:

am o mare problemastraight face. acum ceva timp, m.am epilat in zona aia mica de sub buric, unde sunt zvonuri ca daca ai par " esti bun la pat". nu stiu ce a fost in capul meu si mi-am dat cu lama acolo. M.am epilat de vreo 3-4 ori. si a inceput sa-mi creasca foarte urat parul, imi creste parul negru si cateodata mai creste si in piele. adica, nu creste cum e parul de pe maini ( puf). acum e par... si vreau sa fie cum era inaintestraight face ajuutor!crying(( imi e rusine sa imi arat burtastraight face

5 răspunsuri:
| floricika_1940 a răspuns:

In primul rand nu te mai epila acolo, cumpara benzi si o crema pentru igiena intima si ai sa scapi

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Eu acolo mă epilez cu ajutorul benzilor epilatoare ori mă duc la un salon special unde mă epilează ei cu benzi ori cu zahăr ars dar te cam doare, nu este nimic ruşinos, este normal ceva normal!

| arte74 a răspuns:

Deja ai mari probleme. peste ceva timp o sa arati ca un porc spinos

| IngeriiSuntCool a răspuns:

Asa trebuie sa fie.Acum esti mai mare si se intampla ceva diferit...si mie mi s-a intamplat la fel. Sper ca te-am ajutat pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai da cu lama. Smulge firele de par.