| anonim_4396 a întrebat:

am o mare sau mica problema depinde cum vreti sa o luati...
Asa sunt cu un baiat de la mine din clasa care este cam cu 10 cm. mai mic de cat mine[la statura]asa il plac si pe el dar mai exista un baiat pe care il plac si ma place si el
Acum problema e ca ma plac amadoi si eu ii plac pe amadoi si cand celalat baiat a aflat ca sunt cu baitul mai mic de statura a fost suparat toate ziua si daca ii spun lu' ala mic ca nu mai vreau sa fiu cu le se va supara si nu vreau sad
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kyttu a răspuns:

Pai nu poti ramane cu amandoi...va trebuie sa alegi pe unul dintre eii
bafta

5 răspunsuri:
| Ambrus a răspuns:

Sa te duci la scoala si sa inveti sa scrii.

| Zuppie a răspuns:

Stai cu al' micu, el a fost primul, celalalt o sa astepte daca chiar te place.

| chupachups1234 a răspuns:

Cati ani ai tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog nu imi mai dati raspunsuri din asteatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti o proasta fara coaste rupte