| ZambetColorat98 a întrebat:

Am o mica banuiala ca sunt insarcinata, de cateva zile am dureri de stomac, ma simt balonata dureri de spate si sani tari. Am deja o fetita de 1an si nu ad vrea sa mai fac copii recent, as vrea sa mai treaca cativa ani. Trebuie sa-mi ajunga ciclul peste 10 zile, eu si sotul facem dragoste neprotejat. Imi este frica sa fac un test, ar putea sa fie altceva?

11 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"Nu as vrea sa mai fac copii recent" + "eu si sotul meu facem dragoste neprotejat" = Risipa de fonduri folosite pentru informarea populatiei, mai bine foloseau la altceva acei bani sad

| ZambetColorat98 explică (pentru WaterDrop):

Trebuie s-o fac cu prezervativ? Cu sotul meu? Wow da

| Necunoscut112 a răspuns:

Vrei să nu ramai gravida şi totuşi faceţi sex neprotejat? Bună strategie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mna si de ce te plangi? O faci neprotejat si dupa tot tu esti aia careia nu-i convine.

| ZambetColorat98 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca trebuie sa fac sex cu prezervativ cu sotul meu. Asta nu iseamna ca o lasa-n mine. Sa fim putini rationali

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZambetColorat98):

Eu sunt foarte rationala.Fa cum vrei cu sotul tau, dar dupa nu te plange.Si ce daca e sotul tau?

| ZambetColorat98 explică (pentru anonim_4396):

De aproape 1 an o facem neprotejat a avut mereu grija. De asta am intrebat sa nu fie altceva, in sensul sa am vreo "boala" sau ceva de genul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZambetColorat98):

Bine

| kandaraki a răspuns:

Ai o boala, asta la sigur, esti cam proasta, cum ai ramas prima data insarcinata? asa ai ramas si acum!

| Raniaa a răspuns:

Ce ar putea sa mai fie?! ...Gemeni
Sincer, este posibil sa fie durerile dinaintea menstruatiei, dar, in acceasi masura, este posibil sa fii insarcinata. Cumpara un test, vei afla sigur.

| cyupaku a răspuns:

Copii sunt dar divin