| zuzu333333_4283 a întrebat:

am o mica mare problema.deci eu sunt la liceu dar inainte de liceu era un baiat care a picat acum cu mine in clasa de cate ori ma uit la el imi apintesc ca unele colege imi spune-am mereu ca acel baiat ma place dar nu cred fiindca cred ca e genu' mai timid si nu spune in fata si eu sunt timida si mi-e frica sa-i cer idul de mess nu stiu ce sa fac.sunt genu' care ast de la altii chestiile acestea! va rog ajutati-ma. fundita

Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa te imprietenesti mai bine si din discutie in discutie ii poti cere id de mess.Incearca sa nu mai fi timida ca in viata asta trebui sa fi mai indrazneata. Asteapt fundita!

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Incearca sa te folosesti in interes de scoala pentru a cere id-ul lui, printre care mai discutati si altceva in afara de scoala.

| caporalul a răspuns:

Iadi iniman dinti si cerei un nr de tel sau ceva, sau daca nu fa rost de id lui de la cineva si vb cu el pe mes e mai usor