| fyfy3 a întrebat:

Ascultati! imi place de un baiat din cealalta clasa.de fire sunt timida. dar ma intalnesc cu el mereu cand se face careu la scoala. uneori se uita la mine si apoi cand ma uit eu la el intoarce capul.de ce face asta? cum sa aflu mai multe despre el si fiindca sunt timida nu pot sa-l intreb care e idul lui! ma ajutati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti curaj ca nu mori, crede-ma, te duci la el si ii spui: salut, ce faci? - faci putina conversatie - apoi il intrebi de id-ul lui

3 răspunsuri:
| roxynutza a răspuns:

Asa zic si eu asa nu vei mai sta cu intrebarea ma place? nu ma place? poate? daca? serios mai ca tupeu daca vezi ca nu asta e macar stii ceva sigur dar asa sa stai cu indoiala nu e bnn pupp

| Faranume_5358 a răspuns:

Cand te mai intalnesti cu el... te dici si vb si u cu el diferite chestii, fa convresatie, iar apoi incearca s-l faci sa-ti dea id sau nr de tel. ex da-mi id sa iti arat un clip tare pe net
sau da-mi si mie nr tau de tel pr a-ti spune ceva te gandesti u...sunt doar exemple nu trebuie respectate intocmai, sper ca vei reusi

| KostiKa a răspuns:

Sunt perfect de acord fa-ti curaj si intreaba-l ca nu se va intampla nimic... are balta destul peste... baftathumbs up