| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor... Am o problema.Deci iubesc un baiat cu care ma inteleg foarte foarte bine si chiar sta cu mine in banca. Sincer nu stiu ce sa fac. O prietena imi spune ca sigur ma place, eu insa am indoeli... Chestia e ca mereu se uita la mine, vrea sa vorbeasca, ma face sa zimbesc. Cum pot afla daca ma place ori nu, fara a crede ca sunt disperata sau ceva de genu'?

3 răspunsuri:
| PasareaNeagra a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas daca nu este timid, fetele au multa rabdare asa ca trebu sa ai si tu undeva pe acolo happy

| robytza_5133 a răspuns:

Poti face tu primul pas.Zi daca vreti sa faceti o relatie dar numai daca iti place de el sau daca are calitatile care iti plac tie

| Mihaella_7315 a răspuns:

Buna! Pai daca el te saluta, te face sa zambesti e clar ca vrea s afie in preajma ta mereu.happy Ai putea sa il iei de o parte sau sa ii spui pe messenger daca iti este mai usor. Ceva de genul ' vreau sa stii ceva, sti mie imi place de tine.si as vrea sa stiu daca e reciproc:d' Succeshappy