| Licuricitrist a întrebat:

Buna TPU.Am o mica nelamurire. Un coleg de la mine din clasa are unele momente in care imi spune ca ma iubeste, iar alte ori ca ma uraste.Nu mai stiu ce sa cred. El este o fire mai zvapaiata. Uneri vine si ma ia in brate alte ori ma evita. Un prieten de-al lui mi-a spus ca el vrea sa fie cu mine, dar nu stie cum sa imi zica.Atunci cand l-am intrebat daca este adevarat a spus ca acelui prieten ii place de o fata si ca vroia sa ii dea curaj.Nu mai stiu ce sa cred.Please help :-

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Atat de credula poti fi ...crezi ca te iubeste? de la placut pana la iubit mai e cale lungawinking se joaca cu tine dupa cum actioneaza.

| Licuricitrist explică:

Nu-l cred dar ma enerveaza

| Sava30 a răspuns:

Are dreptate lolly. Daca te iubea se exrpima in alte moduri. Posibil sa te placa, dar nu te iubeste.

| PodinaDiana99 a răspuns:

Nu il bagi in sema si nu crede tot ce iti spune