| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema, nu stiu daca un baiat ma place sau nu. Suntem la aceeasi scoala, iar de multe ori cand ma vede se uita insistent, iar daca ma uit la el isi schimba privirea. In curte se pune langa prietenii lui dar cu fata spre mine, iar daca trece pe langa mine zambeste putin. Cred ca e prea timid...nu stiu ce sa fac, mie imi place foarte mult de el. Imi e frica sa il intreb fata in fata daca ii place de mine sau nu.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca te place

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa-ti fie frica sa-l intrebi, dar ce bre mananca oameni?

| sayWhaaat a răspuns:

Cum iti este tie frica, asa ii este si lui, poate el e si mai inspaimantat.

| LovelyKitty2 a răspuns:

Pune un prieten sa-l intrebe