| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile un baiat din scoala se uita mai insistent la mine si zambeste, uneori ma cauta cu privirea prin curte. E posibil sa ma placa? Ne stim doar din vedere.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,e posibil sa te placa, nu fii atat de modesta, ti se pare imposibil?
Asa incep povestioarele mici si dulci...
happy

| mona a răspuns:

Da,e foarte posibil sa te placa

| JoshuaNNN a răspuns:

Da, probabil ca te simpatizeaza.

| Seepty a răspuns:

Tot ce e posibil sa te placa daca te cauta mereu, dar iti propun sa te imprietenesti cu el poate asa se va infiripa o relatie daca il placi si tu desigur.

| Maioru a răspuns:

Poate ii place de tine si este mai timid. Daca este asa atunci abordeaza-l tu, fii mai curajoasa si vezi despre ce este vorba.