| andrada2323 a întrebat:

Am o mica problema.Un baiat pe care eu il plac ma tot atinge in ore pe mana si spate, dar cel mai curios lucru e ca atunci cand am inceput sa vorbesc cu el pe skype mi-a zis dulceata si bombonica.Eu chiar ca m-am bucurat, dar nu stiu ce sa cred:ma place sau nu? Mersi de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Nu se stie sigur, doar ca ti-a zis dulceata si bombonica si te cam atinge nu inseamna neaparat ca te place, nu vreau sa ai iluzii tocmai de aia sunt atat de directa cu tine. Tot ce trebuie sa faci este sa incerci sa discutii cu el.
P.S : Nu te lasa pur si simplu sedusa de vorbe

| andrada2323 explică (pentru Viviluka):

Mersi de raspuns, dar l-am intrebat de cateva ori daca ma place si a parut plicitist si ca nu ii pasa.Nu i-a convenit.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,asa se pare ca te place

| Seby90 a răspuns:

Sunt 2 alinturi foarte scarboase, daca mi s-ar spune asa as incepe sa lacrimez, nu ca m-ar fi atins ci de scarba straight face.

| MrAnderson a răspuns:

De placut, e mai greu de zis...
In mod cert il atragi fizic. laughing

| BSwwatch a răspuns:

Eu le-as cataloga drept. vorbe goale fara inspiratie si eventual ironice, prea repede te lasi placut surprinsa de cateva vorbe foate uzuale in limbajul stradal abordat de catre persoanele care. chipurile vor sa "agate o fata' prin rostirea acestor cuvinte, aceste cuvinte au un impact frumos atunci cand deja te afli intr-o relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| GLu a răspuns:

Parerea mea e ca te place. "Arunca-i o pastila", vezi cum reactioneaza