| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de inima mea.Imi place foarte mult un baiat de aproape 2 ani.I-am zis cu 32 aprozimativ de ore mai tarziu decat au inceput sentimentele mele(probabil am inceput sa il plac ca s-a purtat foarte frumos cu mine).A zis ca ii place o alta fata, dar de alungul a acestor 2 ani nici nu mai stiu ce sa cred:ma apara cand lumea rade de mine,ma face sa rad,in clasa ma face sa rad, iar cand mi-e frica sau sunt trista ma sfatuieste si ma intreaba ce am patit si cel mai frumos lucru e ca in salina stiti ca sunt -12 grade Celsius si nu aveam bluza cu maneci pe mine si mi-a pus haina lui(am refuzat-o imediat ce mi-a atins pielea ploverul lui) si in lift a stat in grupul in care eram si eu,iar acolo,la Slanic ma mai atingea cand vorbea cu mine si in poze mereu se aseaza langa mine.
Ce as putea sa fac sa mi-l scot din inima ca il plac foarte foarte mult, dar nu mai vreau pentru ca acum 2 ani se dovedise ca doar se poarta dragut cu mine,nu ma placea, deci nu vreau sa mai inteleg gresit. Daca ma iubeste si el ar trebui sa imi spuna decat sa ma lase sa sufar.
Multumesc mult pentru ca cititi tot si ma ajutati cu problema mea.Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Eu nu cred ca ar trebui sa-l uiti in primul rand si daca tu vrei sa-l uiti zii sa nu te mai atinga si cand te vede sa nu se mai uite la tine sa treaca pe langa tine dau te sfatuiesc ca inainte sa faci asta sal intrebi daca chiar te iubeste.

1 răspuns:
| ela2012 a răspuns:

Pai e complicat. eu una cred ca este o placere reciproca si nu cred ca trebuie sa "renunti" la el. Vorbeste cu el deschis despre aceasta tema j intreaba.l ce simte cu adevarat pentru u j daca acea iubita exista cu adevarat sau nu. Iesiti la un suc si lamuriti toate aceste lucruri.