| Kristinake a întrebat:

sunt fata. big grin hah, si imi place un baiat e cu un an mai mare ca mine.
Ne cunoastem de 1 an, dar nu prea imi placea. vorbesc cu el p skype aproape de 1 saptamana, si am inceput sal plac. el poate ca stie. prin semne eu lui si el mie. dar nu stiu cum sa-i zic? nu stiu ce sa fac?
cel mai original rasp primeste fundita*!

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Nu e o regula ca baiatul sa faca primul pas. Nu stii ce gandeste baiatul ala, poate te place si are motivele lui pentru a nu ti'a spus.
Meri la el de'i spui ca iti placi di el si vezi ce reactie are. Nu ai nimic de pierdut, ai numai de castigat.

| Dianné a răspuns:

El ar trebui sa faca primul pas, dar, na`h...happyTu poti sa il inviti la tine acasa sau in parc si sa va jucati carti, remi sau table, si sa bati apropouri cum ar fi:"ce bine ne-ar sta impreuna" sau "ti-ar place o pr. asa cum sunt eu?batting eyelashes". Sper ca am ajutathappy. As merita o fundita? big grin