| alexandra_9303 a întrebat:

Buna TPU.

am o prietena. adica nu chiar prietena...

sa incep cu inceputu

anul trecut eu placeam un baiat care ma placea si el pe mine. apoi ea a inceput sa zica ca il place ca il iubeste il viseaza in fiecare noapte. si mi-a sp ca il iubeste de 2 ani. am zic ca bine am trecut peste am inceput sa-l uit. am suferit dar asta a fost am zis ca ea tb sa fie mai presus. si totusi nu a reusit nimic cu el

din toamna mie a inceput sa`mi placa de un alt baiat... din nou ea s`a bagat. s`a combinat cu el.si il iubem chiar tineam foarte mult la el. s`a combinat cu el iar eu am inceput sa o urasc din ce in ce mai tare. baiatu dup ce s`au despartit ca nu au stat mai mult de o luna impreuna a inceput sa vb foarte urat de ea.

am trecut si peste asta. am zis ca nu trebuie sa fie nimic mai presus decat o prietena.

acum eu m`am indragostit cu adevarat. filtrez cu un baiat de ceva vreme toate bune si frumoase. vb cu el de foarte mult tim pe mess. e perfect bun sa zicem. cand am iesit in oras cu ea. cea mai buna prietena a mea care e si prietena cu ea... si cu verisoarea prienei cele mai bune. eu cu prietena mea. ne-am dus pana in parc sa vad ce face baiatu... si s`a dus si ea. cand m`am dus acasa verisoara prietenei mele a sp ca baiatu s`a uitat la ea. sincer am crezut ca imi cade ceru in cap. o urasc e a treia oara consecutiv. incep sa nu o mai suport. azi m-a sunat intruna si nu i`ma rasp. maine o sa ma intalnesc cu ea la scoala ca suntem colege. ce ma sfatuti sa fac? sincer eu as lipiu cu capu de peretii scolii :@

sfaturi? dau funda si vot. multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Loola_4761 a răspuns:

Dai un sut si trimite'o la plimbare pai dar cum adica? sa zicem eu ma indragostesc de 3 baieti consecutiv si ea mi ia pe toti 3? nu nu nu nu nu.nu merge asa
sa spunem...o data de doua ori da si a treia oara...straight face

4 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Sunteti prietene ce dumnezeu, spune-i in fata ce nu-ti convine, ce te doarebatting eyelashes puteti rezolva

| LeuTz a răspuns:

Fii prietena in continuare cu ea dar nu o mai chema cand te intalnesti cu unu.Deobicei persoanele astea fac asta ca sa ii arate celuilalt, adica tie, ca poate avea pe oricine cred

| KellyK13M a răspuns:

Spune-i ce nu iti place ce naiba fata aia nu mai e prietena ta daca iti face asta

| madaa_9439 a răspuns:

Tu chiar crezi ca ea e prietena ta din moment ce iti face toate astea?!