| b1nDerR a întrebat:

Buna TPU am o prietena buna pe care o plac de ceva timp avem 13 ani amandoi si stie ca o plac si ea ma place si vreau sa fim impreuna... dar noi facem atletism impreuna nu suntem colegi de scoala si vreau sa ii spun sa fim impreuna fata in fata si acolo nu prea am cum... ce sa fac? Cum sa eu spun?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sau ii scrii un biletel in care sa-i propui sa va vedeti 10 minute dupa antrenamente, sau pur si simplu o astepti si stati putin de povesti, tot dupa antrenamente.
Esti precoce, ce sa mai zic!
happy

| b1nDerR explică (pentru greece12):

Ok multumesc ii voi scrie un biletel

| greece12 a răspuns (pentru b1nDerR):

Foarte dragut!
happy

3 răspunsuri:
| b1nDerR explică:

Ok multumesc cred ca ii scriu un biletel!