| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*:*:* Am o prietena care ma tot intreba:"daca un baiat iti pune mana pe sani ei iti mai cresc sau nu" laughinglaughinglaughing sh de fiecare daca o ignor pentru ca avem niste probleme dar daca ar fi sa ii sp ceva ce i-as sp?

Răspuns Câştigător
| onutza98 a răspuns:

Normal ca mai cresc ce teraba are de unde stiu sanii ca un baiat a pus mana pe ei normal ca mai cresc n-are nici o treaba este ca si cum tiai atinge singur sani

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atingerile nu influenteaza cresterea sanilor.

| Crisu a răspuns:

Evident ca mai cresc! Ce treaba are ca i-a pus el mana pe sani, cu cresterea sanilor? Doar nu o avea el maini magice, ce stopeaza cresterea sanilor ei? laughing

| lola a răspuns:

Daca i-ar pune un baiat mana in cap ar ramane la 1, 50 toata viata?

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Exact asta ii spun mereu da nu eram sigura pe minelaughinglaughinglaughing chiar ca ce legatura oricum fata e cam dusa cu plutalaughing

| ela_9708 a răspuns:

rolling on the floor) doamne cad pe joslaughingda e cam dusa tipa... off

| Mangoo a răspuns:

Salut...raspunsul este da! adica dc nu? pup sper ca te-am ajutat

| RALce a răspuns:

Nuuulaughing)ea crede ca el are mainile magice sau ce?rolling on the floor))