| cCrRaAzZyY a întrebat:

Buna TPU...am o prietena care ma tot intreaba :"daca imi pune un baiat mana pe sani imi mai cresc sau nu?" sh mereu ma enerveaza si eu nu prea stiu ce sa ii sp ...deci ce ar trebui sa ii raspund? ca da sau nu

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, n-are absolut nici o legatura.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că este o mare proastă, asta să-i spui!
Sânul este un punct excitant pentru multe femei. Nu crește și nici nu scade în volum dacă este atins de mâna unui bărbat.
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Cum sa-ti creasca ma sanii daca iti pune un baiat mana pe ei? laughing Si ce vrea acum? Sa stea un baiat non'stop cu mana pe sanii ei? Spune'i ca daca nu te crede ca nu, atunci sa intrebe si pe altcineva sa se convinga.

| TąNyą a răspuns:

Păi dacă vrei să-ţi baţi joc de tine, pardon de ea ai putea să-i spui că da îi cresc sau îi scad depinde cum vrei, dar răspunsul adevărat care ar fi trebuit să-l şti singură este : nu se modifică nici dacă nu-l atinge nici dacă îl atinge el creşte cum îi e menit să crească şi nu că pune unu mâna.

Dacă o s-o strângă de o s-o doară atâta tot şi în timp dacă se tot repetă lovituri în sâni poate face cancer.

Sănătate.

T.

| BlueHusky a răspuns:

Nu, nu iti cresc.

| Awndre a răspuns:

rolling on the floor
CE legatura are daca pune el mana cu cresterea sanilor?straight face
cat de... pf:-si mai mult de 12 ani n-aveti.in fine, revin
NU are legatura cu cresterea sanilor. Ea se dezvolta indiferent daca o pipaie unul sau 1000, e in crestere. deci nu are legatura!

| Izma a răspuns:

rolling on the floor lesiiiin rolling on the floor cum sa. fii atat de. oh go on las-o balta rolling on the floor

| valy1233 a răspuns:

Nu iti creste nimic dom'shoara laughing

| Alleecs a răspuns:

laughing)cat am mai putut rade la intrebarea asta?laughing)
cum doamne sa nu-i mai creascarolling on the floor)))laughing)

| matrixismyname a răspuns:

Astea sunt vrajeli inventate de parinti sa tina mainile baietilor departe.

Cresc ma, daca are gene bune cresc. Daca nu, poate sa le atinga si dumnezeu ca nu mai cresc.

| OvidiuDanzka a răspuns:

Da stiu ca esti curioasa laughing e bine ca e vb de tine si nu de a ta prietena, stai calma ca iti cresc in continuare!

| Anca15 a răspuns:

Nuuuu mie toti baieti imi pun mana si tot imi mai cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balaughing) cea mai tare intrebare rolling on the floor)ce legatura are scula cu prefectura stiti vb aialaughing mha ai mai mult de 10 ani?:S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valy1233 ai uitat sa percizezi.cum nu-i creste nimic, ii creste pofta de sexutzlaughinglaughing draqsori de copii ce intrebari penale puneti...

| theforce a răspuns:

Pai daca te enerveaza...raspunde-i durbig grin
Si ii zici: "Aaah, de aia ii ai tu asa mici "

tongue

| theforce a răspuns:

Concluzia lui Awndre, sa fiti pipaite de cati mai multi ca nu se intampla nimic

| Miaaa a răspuns:

Pai asa poti sa isi puna si ea mana pe sani, sanii nu cunosc daca e baiat sau nu!laughing dar nu iti cresc! spune-i ca nu! Si sa astepte sa se dezvolte de la sine, fara ajutorul nimanui.

| Foxxxy_3238 a răspuns:

wtf?
cum sa iti creasca sanii. daca pune un tip mana pe ei
NU ARE NICI O LEGATURA. straight face!
Deci mai mult de 10 ani nu avetiwinking!

| victoria_8835 a răspuns:

Sigur ca nu laughing

| BiancaTPUro a răspuns:

Aia ii picata de pe luna?:S Si nu iti creste!