| AdelaPisi a întrebat:

Am o prietena ff buna si sa zic asa ea are 30 de ani si lucreaza in supermarket. Nu cu mult timp in urma a cunoscut un tip prin intermediul colegei ei de lucru care e mult mai in varsta cam 50 de ani. Asa deci, baiatul are 28 de ani, oricum la aceasta varsta nu conteaza diferenta de ani intre ei dar exista o alta problema. Tatal fetei e un mare alcoolist si o batea si ea a fugit de acasa, si nu mai tine legatura cu dansul. Baiatul eu l-am observat e si el un alcoolist si nu se poate abtine sevrajului alcoolic si bea in fiecare zi cel putin o bere la 2 litri. ei cica se iubesc, adica el a inceput sa fie intim cu ea si am auzit ca e si pervers, incearca tot felul de intrari diferite de cele normale daca intelegeti. Insa de fiecare data dupa ce au contact sexual acesta se imbata grav si ii spune " E gataa, nu mai vreau, i-am dat liber!" si cel mai urat lucru, a baut si a borat in supermarket, vai doamne! e o situatie sensibila si am nevoie de ajutorul vostru, ce putem face? Acord funda!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In acest caz este valabil proverbul conform caruia fiecare doarme asa cum isi asterne.

| SunnyDay88 a răspuns:

Tu nu poti face nimic. iar ea are nevoie de consiliere, o fetita crescuta intr-un mediu abuziv va consider si la maturitate ca asa e NORMAL sa fie si va atrage in viata ei barbati abuzivi.

cat despre ce fac in pat e strict treaba lor...