| l0riiii a întrebat:

am si eu o intrebarebig grin
Mai de mult, la televizor era pe programul MGN, un film de drama, era foarte trist, era pe la ora 12 cam asathinking
era vorba despre o mama, care avea 2 fete si un baiat cred, si avea un sot alcoolist, si cand se imbata se ducea acasa si le batea, in special pe mama o bateasad. ap0i. ea a divortat cand era insarcinata cu inca o fetita. Ea s-a mutat singura si el tot o cauta sa se impace cu el. Ea s-a impacat iarasi cu el si el a avut accident de masina pentru ca era baut etc. ea a divortat iarasi.si copii i-a luat bunica. femeia tot era cautata si batuta, politia nu putea face nimic! eu am adorm si nu am reusit sa vad tot filmul, dar chiar as vrea sa stiu cum se numestesad

Merita vazut filmul, in special celor care le place drama!

multumesc anticipat!
o zi buna!
pa, >pabig grin

1 răspuns:
| ady1997 a răspuns:

Pai.ar fi trebuit sa vezicum se cheama.scz dar dupa descrierea tas nu imi pot da seama.ptr ca sunt multe filme de genuwinking