| dana_8887 a întrebat:

Buna tpu.Am o problema acum cateva zile m-am cobinat cu un baiat si cu o prietena comuna vorbeam despre el si el i-a citit mesaje si acum nu stiu ce sa-i spun.Ma ajutati va rog?sad. Fundita:*

2 răspunsuri:
| KasdfghjNY a răspuns:

Pai i poti spune ca il place atat de mult incat nu te poti abtine sa vorbesti cu prietenele tale despre el. Daca vorbeai de bine, daca il vorbeai de rau spune-i ca asa te descarci, ca il iubesti si ca o sa treceti peste tot! Succes!

| IuliaRoxana a răspuns:

Pai cere-ti scuze de la el(depinde ce ati vorbit de el) si incearca sa nu se mai intample si aveti grija