| TricksPericuloase a întrebat:

Buna tpu.AM si eu o problema. ziua surori mele este in cateva zile iar eu nu stiu ce cadou sa-i fac. (Sora mea face 15 ani) ajutati-ma plz dau funda (buget maxim 50lei)

Răspuns Câştigător
| iamyours a răspuns:

Ok pai, sa ii iei cadou unei fete este destul de usor, si e si mai ok daca e vorba de sora ta pentru ca sti cam ce gusturi are... oricum stiu, ca alegerea unui cadou potrivit nu e chiar o treaba usoara, si eu am o sora si imi ia destul de mult timp sa ii gasesc ceva de care sa fiu absolut sigura ca i-ar place.

Si eu am 15 ani, si la varsta asta mi se pare ca orice as primi e bine primit.

poti sa ii iei:
cercei, sau bratara, sau un lantisor, inel
haine (o fusta draguta, un maieu, bluza, pijamalelaughing etc)
cutie de bijuterii
accesorii de par
farduri, oje

Sunt sigura ca o sa-i gasesti ceva dragut. La multi ani!