| AndreeaDAADA a întrebat:

Am o problema...Anul trecut in clasa a 7-a un baiat se tinea dupa mine el era in clasa a 8-a si de fiecare data eu ii dadeam papucii iesea urat.La sfarsitul anului la un joc de sticlutza ne-am sarutat pentru prima data(noi doi) si am simtit cu adev ca il iubesc toata vara nu ne-am vazut si in clasa a 8-a si el a 9-a nu mai era la fel era schimbat dar tot il iubeam. Dupa o saptamana el a venit si mi-a zis sa facem sex si eu i-am zis sa astepte dupa asta mereu zicea sa facem sex.Ne-am desp pe aceasta tema dar eu il iubeam si l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine si mi-a zis ca daca nu facem sex nu vrea si eu i-am zis nu ca nu sunt pregatita la un moment dat ne-am impacat dar el m-a inselat cu o prietena de-a mea Si acum suntem din nou impreuna il iubesc el mai simte ceva pentru mine?

6 răspunsuri:
| grapeFruit09 a răspuns:

Normal ca nu, e evident.Nu fi naiva.Cred ca e clar ca vreau doar sex, atita tot. Dala dracului.Si tu esti prea mica inca, daca chiar vine vorba.

| TukAnk a răspuns:

Ar trebui sa nu ai incredere in el,te.a inselat cu o prietena de.a ta si a incercat sa te santajeze sa faci sex cu el daca vrei sa fiti impreuna, nu meriti asa ceva. daca ar simti ceva pentru tine, te.ar fi inteles si te.ar fi asteptat pana cand ai fi pregatita! Apoi,ink nu e timpul ca sa te gandesti la sex,mai trebuie sa te maturizezi,tu in primul rand...iar el,mai are muuuuuuuuult pana sa se maturizeze la o asa gandire,sunteti copii, scoala pe primul plan, apoi sexul si dragostea...toate vor veni la timpul lor, succes!

| Katalynutza99 a răspuns:

Noi nu prea avem de unde sa stim.Tu ar trebui sa-ti dai singura seama.Nu suntem in stare sa-ti zicem daca te iubeste sau nu.Doar tu poti sa-ti dai seama.

| spiridusuanonim a răspuns:

Vrea decat sa te... atata totwinking

| AndreeaDAADA explică:

Stiu, ma si asteptam sa ziceti asta e adevarul dar il iubesc foarte mult am incercat sa uit de el dar de fiecare data cand sunt cu altul vad fata lui George(Iubitul meu)...Ce sa fac sa-l uit P.S. suntem in aceeasi scoala.

| BuLLeTxD a răspuns:

Nu cred el vrea sa profite de tine