| Paula677 a întrebat:

am o problema, azi am făcut-o cu prietenul meu neprotejat. Sunt sigura ca nu și-a dat drumul in mine, foarte sigura, dar după ceva timp am observat ca e ceva alb jos la mine. Mie îmi sare gândul ca e de la mine la secreția vaginală dar niciodată nu mi-a curs atat...

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Poate fi vorba de secreție vaginală.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca repeti de doua ori ca esti sigura, e clar ca nu esti sigura. Ghiolbanul te-a umplut de copii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori este secretia ta vaginala, uneori este mai abundenta, uneori mai putina, ori chiar a facut-o.
Insa trebuie sa stii daca a fost inauntru sau afara, trebuie sa iti dai seama, adica efectiv vezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Katie1356 a răspuns:

Ia pastila de a doua zi in caz de orice, daca nu vrei sa risti.