| Zarzarica171999 a întrebat:

Bună TPU!
Pe 11 ianuarie (joi) am făcut sex neprotejat cu iubitul meu, menționez ca nu și a dat drumul in mine, se poate controla...Pe 13 ianuarie (sâmbătă) mi-a curs puțin sânge, după aceea a început sa îmi curgă o secretie vaginala galbena urat mirositoare, apoasa și branzoasa. Acum, la sfârșitul lunii ar trebuie sa îmi vina problemele, ceea ce nu cred! Ce este secreția aia vaginala? Este un motiv de ingrijorare?
Am 18 ani!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Acea secreție de care vorbești, sunt secreții vagin ale care apar în urma unui act sexual.

| alina2k18 a răspuns:

Pai ai luat ceva de la elwinking
Du-te la doctor.winking

| HazelEyes77 a răspuns:

Probabil e o infectie vaginala ceva. Poti sa mergi la ginecolog sa ti prescrie ceva. Mai e pana la sfarsitul lunii poate iti apare menstruatia. N ar avea de ce sa nu vina chiar si cu o mica intarziere daca tu stii ca n a ejaculat in interior si prin urmare nu e risc de sarcina. Multa sanatate

| Pool77 a răspuns:

Candida, ciuperca e o infectie urata.