| cristi696969 a întrebat:

Buna tpu.am o problema.azi m-a intrebat prietena cum vrei sa facem dragoste asa? adica se referea ca am par pe curlaughing.da stiu ii de raslaughing.asa cum sunt acuma nu prea cred ca o facem dar daca ma depilez o facem pentru ca am vazut deja de ce ii in stare? voi ce ziceti sa fac? sa ma depilez sau nu? eu nu mas depila pentru ca dupa tot timpu va trebui sa o fac numai ca prea cred ca o sa facem dragoste asa.mas si depila intr-un fel pentru ca no ii buna fata si cine nu ar vrea sa bage varfu omu in pestera muieri.rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| NoisyDream a răspuns:

Isi mai are rost un raspuns la intrebarea ta? cred ca ti l-ai dat deja singur, ia-ti ceara si bafta, daca zici ca e buna se merita nu mai astepta + ca nu e prea estetic sa ai par in zona aia. Succes big grin

1 răspuns:
| Iunona a răspuns:

Pai....de ce nu? Epilatu e cam obligatoriu si pentru igiena si estetic. Chiar daca nu faci sex rade pasarea! Nu e frumos sa iti cauti clitorisu prin tufisuri.