| L0c0b0y a întrebat:

Am o problema intr-o relatie,iubita mea nu e virgina iar eu sunt si as vrea sa nu mai fiu daca ma intelegeti, dar ea imi tot da semne cum ca nu ar vrea sa facem dragoste, de ce?-nu stiu
Am intrebat-o daca a patit ceva sau daca o doare ceva si m-i-a zis ca e ok.Va rog multa seriozitate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LĂMUREŞTE lucrurile cu iubita ta.Sunteţi un cuplu.Comunicarea e foarte, foarte importantă. Vorbeşte cu dânsa serios şi roag-o să aibă încredere în tine!

Succes

| L0c0b0y explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns chiar m-a ajutat foarte mult.Am vorbit cu ea si am lamurit situatia.Ea este un pic mai timida, dar eu o iubesc si sunt instare sa o castig indiferent cat de mult ar dura asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru L0c0b0y):

Ma bucur mult ca ati rezolvat!
Aveti grija de voi.
Mult succes!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu mai e virgina si totusi nu vrea sa o faceti inseamna ca ori nu te vrea pentru ca esti virgin ori nu te iubeste

| neutrino a răspuns:

O fata nu este un dispozitiv, sau o masina de dezvirginat baieti. E drept ca poate si asa ceva, dar in alte conditii. De asemenea fata nu este obligata sa intretina relatii sexuale in toate relatiile pe care le are.

| Xenya a răspuns:

In general felele vor ca baietii sa aiba mai multa experienta in asa ceva, intelegi?!