| LaLuna899 a întrebat:

Am o problema daca as putea sa o numesc asa. Sunt cu iubitul meu de 2 ani impreuna la inceput era totul bine si frumos dar acum ne certam mult ma rog nu e nimic grav multi fac asta dupa un timp in relatie dar acum cateva zile mai exact 2 sapt a aparut in alt baiat. E super dulde cu mine si stie ce sa zica iar astazi ne am sarutat el stiind ca am iubit. Problema este ca nu stiu ce sa fac eu cred ca nu il mai iubesc pe actualul pentru ca altfel nu m as fi satutat cu celalat. Dar nu prea am incredere nici in celalalt baiat pentru ca acum cateva zile avea pe gat muscaturi de la alta fata. Ma rog voi ce ati face?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu ai in primul rand obligatia sa ii spui imediat iubitului tau despre sarut, asta e indiscutabil. Dupa aceea vei vedea ce se intampla cu relatia ta, dar trebuie sa ii spui prima oara cand il vezi. In celalalt e normal sa nu ai incredere, iti dai seama ce josnic e un individ care accepta sa sărute o fata aflata intr-o relatie. Probabil profita de toate fetitele disponibile gratis, fereste-te de el.

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Am vrut sa-ti zic eu, dar ti-a dat retarder un raspuns.

| mihai69 a răspuns:

O pauză.
Dupa vreo 2 luni, vezi care mai merită.

| kandaraki a răspuns:

Curvarito ce esti tu ))

| sweetangels a răspuns:

Puteai sa inchei relatia cu iubitul tau, asa ceva nu se face sincer. Daca el se saruta cu alta cum te simteai?

| cyupaku a răspuns:

Baga-i pe amandoi deodata in pat

Răspuns utilizator avertizat