| RockOut4ever a întrebat:

Am o problema daca va uitati la intrebarile mele v-am intrebat cum sa abordez un tip de a7a. Acum as vrea sa refac intrebarea ce ce s-a mai intamplat de atunci. Totul a inceput joia aceasta am urcat la etajul 2 cu o prietena foarte buna( evident pentru al vedea pe Sorin, tipul dragut de a7a ) si surpiza! Ne-am intalnit cu Sorin si cu prietenul lui ( au terminat orele mai repede ) prietenul lui Sorin s-a dus in spatele lui si l-a impins in mine si a spus : " Vezi ca prietenul meu te place ". La care Sorin i-a spus : " wa taci!"
dupa care prietenul lui s-a intors si s-a dus sa vb cu alt prieten de al lor si eu m-am dus repede dupa prietenul lui nu stiu de ce. in timp ce Sorin nu stia cum sa plece mai repede. Era deja pe la jumatea scarilor de la 2 spre 1 si se uita dupa prietenul lui in timp ce prietena mea se uita la Sorin si a inceput sa cante aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si Sorin se uita la ea ca la masini botite. Apoi cand m-am dus langa prietena mea si m-am uitat la Sorin el m-a vazut si a plecat repede. Apoi vineri ( vineri avem a doua ora geografia si laboratorul e la et 2 ) si binenteles ca eu si Cristina ( prietena mea ) am fost primele care am ajuns in laborator, ne-am lasat cartile si am iesit pe hol sa il vedem pe Sorin. Eram foarte hotaranta sa vorbesc cu el macar sa stiu sigur ca il cheama sorin. Dar nu l-am vazut. Apoi, alta prietena de-a mea, Gabriela, mi-a spus ca l-a vazut pe sorin cum l-a sarutat o fata pe coltul gurii apoi s-a sters acolo unde l-a sarutat fata si s-a intors sa vorbeasca cu prietenii lui. Dar apoi Gabriela si-a dat seama ca era prietenul lui ( cel de joi ). Voi ce ziceti chiar ma place? Sa il abordez? Sa ii fur un sarut?

3 răspunsuri:
| lemmon a răspuns:

Da, te place si da, fura-i un sarut.arata-i ca il placi, si el te place dar ii este teama de un refuz ma gandesc sau este timid. a trecut vremea cand baiatul cucerea fata, acum foarte simplu cucereste-l u pe el[nu e mare lucru], nu astepta sa ti-l ia alta.bafta:*

| blaa a răspuns:

Ii poti arata ca si tu il iubesti printr'un sarut rapid.
Du-te la el si saruta'l din senin, iar atuncea el va fi cucerit.

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa va zic ca el site ca eu il plac