| RockOut4ever a întrebat:

Sunt foarte confuza in legatura cu un baiat care in decembrie am aflat ca ma place ( mi-a spus prietenul lui de fata cu el ) dar ma gandesc ca poate i-a spus prietenului lui ca are senzatia ca il plac si prietenul lui a inteles ca ma place (mi s-a intamplat si mie, o prietena a inteles gresit si i-a spus unui tip ca il plac cand nici nu ma simteam atrasa de el ). Dar o perioada statea numai la parter, unde e sala mea de clasa ( clasa lui e la 2 ) apoi a inceput sa ma evite dupa vacanta intersemestriala ( dupa vacanta am fost la scoala o sap apoi am mai stat acasa o saptamana pentru ca am racit ) apoi lunia asta mi-a zis colega cu care marg la scoala ca Sorin ( tipul de care imi place ) s-a uitat pe geam prima data la banca mea si apoi prin cls (el stie in ce banca stau pentru ca a inceput sa bata in geam in timpul unei ore si se uita la mine ). Iar luni cand am fost la scoala a iesit afara si statea fix unde are geamul cls mea apropo de statul afara la noi se face un mozol ffff naspa adica se duc vreo 6 baieti in scoala sa aduca pe sus o fata restul (vreo 20 ) asteapta afara apoi cand se intorc in dau drumul pe jos si ii fac cam asa http://www.youtube.com/watch?v=rL6H-RoesCw doar ca la noi fiind vreo 20-30 de baieti biata fata nu mai are unde sa se ridice ( Sorin numai se uita nu facea si el mozol ). Cand au adus-o pe asazisa lui iubita adica tipa cu care se saruta acum vreo 3 luni dar nu i-am mai vazt impreuna, dar mi-au zis mai multe tipe ca ei inca is im preuna dar sa revenim la mozol si au adus-o. Deci imaginativa 20-30 de baieti dand asa cu piciorele cu zapada in saraca fata iar Sorin statea si se uita si radea, iar cand au terminat mozolul el nici nu a bagat-o in seama (era plina toata de zapada ), nici nu a ajutat-o sa se curete de zapada, nici macar un banal " Esti bine?". Voi ce credeti? Oare mai sunt impreuna? Si marti, cand m-a vazut (era cu un prieten ) Cu o mana il tinea usor de umar siar cu cealalta intinsa in spre mine i-a spus "aia e! ", apoi prietenul lui i-a spus ceva dar nu am reusit sa imi dau seama ce. Iar tot marti se sunasera de ora iar eu cu o prietena stateam in fata chioscului si mai vorbeam, cand a aparut Sorin cu grupul lui de prieteni si cand ne-a vazut s-au intors oleaca inapoi si apoi ai venit inspre noi icet cu un zambet ciudat. Parca spunea "Sa va vad acum! " Apoi a venit femeia de servici si a inceput sa tipr la noi in ce cls suntem?, si sa ne ducem in clasa si sorin era ffffffffff atent ca sa nu rateze raspunsul in ce cls is ( el e in a 7a ). Voi ce ziceti, ma place? Eu nu il mai plac dar mise pare cel mai dregut baiat pe care il stiu, Dar nu il mai plac la fel de mult ca inainte, adica imi e indiferent, nu ma mai duc la 2 sa il vad daca vine el la parter ma duc pana in fata la chiosc sa il vad da nu il caut eu. Am senzatia ca vrea sa se joace si nu are cu cine. Voi ce ziceti? Am dreptate? Si mai e cu tipa aia dupa cum s-a comportat?
PS : am uitat sa va spun ca luni si miercuri iesim la aceeasi ora de la scoala, iar miercuri el a iesit pe la fara 15 ( s-a auzit galagie afara ) iar eu pe la fara 5, iar cand am iesit l-am vozut pe Sorin cu grupul lui de prieteni, iar cand m-a vazut ca am iesit din scoala le-a zis ceva prietenilor lui si au plecat. Iar pe drum se tot iuta in spate sa vada caka mai is
PS2 :Dau funda la cel mai sincer raspuns si vot inteligent / folositor la toate

3 răspunsuri:
| Blue17 a răspuns:

Ai scris aici o jumatate de roman! Dar cred ca va trebui sa ai totusi grija...pentru ca sa zcem ca "placutul" asta nu poate fi chiar sigur! deci sper ca decizia sau c vrei sa faci va fi cea buna!

| Beib a răspuns:

1. Nu cred ca mai e cu ea.
2. Am impresia ca vrea doar puina joca si nu are cu cine.
winking.
fundoiiii?puppy dog eyes

| Adicteddd a răspuns:

Parerea mea este ca este interesat de tine si de prt lui nu din motiv ce nu a ajutat-o macar sa se ridice este clar si el vb cu prietenii lui depre tine din motiv ce toto susoteste cu prt lui, si parerea mea este ca ar trebui sa te hoatersti dac vrei sa fi cu el sau nu ca el poate o sa inteleaga cu il placi