| Lolo101 a întrebat:

Buna tpu..Am o problema..Deci,e un baiat la scoala foarte dragut...Se joaca cu parul meu, ma ia in brate nu ma lasa in pace.(in sensul asta).Dar el mereu zice ca lui nu ii place de mine si ca"glumeste". Intrebarea este:Ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Da. Dar e timid. El iti arata prin fapte. Te ia in brate, se joaca cu parul tau. E clar ca este atras de tine. Dar ii este rusine sa recunoasca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Bine ca nu ii timid sa o ia in brate.ce paradox

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai are să te pună jos... pe iarbă!
Pa, pa.

| Ponce a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cel mai bun raspuns, mai esti si userul anului. L
Te place, dar ii e rusine sa-ti zica.

| neutrino a răspuns:

Nici el nu stie, acum este in crestere si descopera ca pe lumea aceasta mai sunt si fete. Acum este impresionat de parul tau.

| Darius392 a răspuns:

Normal ca te place, dar ii e rusine sa recunoasca.

| sarabeth a răspuns:

Negand ca te place, s-a dat de gol