| NaoNaomi a întrebat:

Am o problemă: imi plac doi băieți și in săptămîna asta m-am cerat cu unul si m-am imprietenit cu altul....prietena cea ma buna mi-a spus ca probabil soarta incearca sa-mi spuna ca trebuie sa aleg dintre ei doi nu stiu ce sa fac cu cel care m-am certat tin foarte mult la el, nu pot trai fara el.iar celalalt e mai dregut doar ca nu tin foarte mult la el.problema e ca cu baiatul cu care m-am certat e din cauza unor fete care i-au spus ca vorbesc intr-una despre el (nu e adevarat) iar el nu ma crede.ce sa fac. ajutor!

Răspuns Câştigător
| dia733 a răspuns:

Sal Nao sti ca eu sunt prietena ta cea mai buna dar am ca-m cautat pe internet sau m-am documentat si stiu ce sa faci. Deci D. e urat cand rade iar celalalt mai stai si tu cu el mai povestiti mai nu stiu ce mai vorbestei de tablete de ce-i place lui si mai spune-i unde sa va intalniti in parc, undeva unde esti numai tu cu el, iar apoi incearca sa te ti de mana cu el, prefate ca pici si pici la el in brate mai fai si tu ochi dulci lui dar nu la D. ai inteles? Si mai tine-ti si voi niste secrete intre voi mai promite cu el ceva ca el niciodata nu a spus cuiva ceva daca a promis deci:
Bafta!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să fie sănătos, dacă nu te crede ce speranțe ai să te înțeleagă!

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Nu poti tine la 2 persoane, cand e vorba de iubire. cel mai probabil ori esti entuziasmata de trecutul cu celalalt, insa nu mai ti la el(ca partener de cuplu) si ti la al doilea, ori ti la primul si esti doar atrasa de al doilea, ori nu ti la niciunul. iar cearta din cauza a ceea ce vorbeste lumea, e o idiotenie si o copilarie.

| SyndicateW a răspuns:

Din moment ce umbli dupa doi la varsta ta e clar ce viitor o sa ai...