| keybyeTeQuila a întrebat:

Buna TPU am o problema iubitul meu este plecat in straintate vorbim foarte rar si atunci cind vorbim nu ne spunem prea multe si simt ca neam racit unul de altul.ce pot face sa nu sa se destrame un an de relatie. apropo el e plecat de o luna.astept raspunsuri serioase

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil ii e greu si lui acolo singur si daca nu vorbeste mult la telefon aia nu inseamna ca nu te mai iubeste

| xFaith a răspuns:

Chiar daca vb mai rar, asta nu inseamnna neaparat ca nu te mai iubeste... iti dai seama ca nici lui nu ii comvine distanta asta. Atunci cand vb cu el, chiar daca el pare mai rece. fi tu mai calda, mai dragastoasa, fi mai dulce si o sa vezi ca o sa isi schimbe atitudinea. alintal! asa cum va alintati voi. intreaba-l cum ii merge, cum e acolo, cum sunt oamenii, locurile happy etc.

| Oana65 a răspuns:

Buna! Poate este stresat, suparat, nu are timp sa te sune nu trebuie sa zici ca nu te mai iubeste, si daca nu-ti convine ii poti spune atunci cand vorbesti cu el sa vina inapoi acasa! Te rog sa-mi dai fundita!