| ItDoesntMatter01 a întrebat:

Buna TPU am o problema k crebuie rezolvata fffff rapid, am bagat din greseala un nr la lista de respingere al telefonului {am un Samsung galaxy young } si nu stiu cum sa-l scot va rog mult ajutati-ma ca am de primit un apel important de la acel nr funda

Răspuns Câştigător
| Cupcake666 a răspuns:

Buna si eu am young si nu mi-am pus intrebarea asta pana acum asa ca am sa incerc sa iti explic in timp ce-mi butonez telefonul.
deci:
1.intri la apeluri recente (logs) eu il am in engleza, asa ca am sa scriu ambele variante happy
2. apesi pe meniu (primul buton al "tastaturii")
3. te duci si apesi pe ultima pozitie-setarile apelurilor (call settings)
4. prima pozitie se numeste respingerea apelurilor (call rejection)
5. ai 2 pozitii prima este activarea modului de respingera automata, iar a doua este lista de repingere automata (auto reject list) apesi pe a doua pozitie iar acolo vei gasi toata lista cu oameni respinsi (si debifezi persoana pe care vrei sa o scoti) happy
Asta este tot ce ai de facut happy
Sper ca t-am fost de ajutor si...
Fundita? big grin

| ItDoesntMatter01 explică (pentru Cupcake666):

Dar unde intru la apeluri recente?

| ItDoesntMatter01 explică (pentru Cupcake666):

Gata ..multumesc di suflet!

| robytoby a răspuns (pentru ItDoesntMatter01):

La setari cum am spus si in ultima postare.

| Cupcake666 a răspuns (pentru ItDoesntMatter01):

Nu ai pentru ce
te pup :*

7 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Intra in lista cu numere, alege optiuni si din lista care se deschide, alege delette si numarul o sa se stearga.

| ItDoesntMatter01 explică (pentru robytoby):

Dar nu gasesc lista cu nr respinse ..asta e problema

| robytoby a răspuns (pentru robytoby):

Pentru a sterge un numar din lista de respingere de pe un telefon Samsung C3010, va trebui sa alegi din Meniu, Settings> Applications>Call> All Calls> Auto Reject, aici vei sterge numerele pe care le ai in lista de respingere.