| anonim_4396 a întrebat:

TPU! : )
Am o problema mai... intima! Si nu stiu cu cine sa vorbesc... Mi-am inceput viata sexuala de aprox. 1 an, dar nu prea ma descurc atunci cand trebuie sa "muncesc" eu. Pe romaneste: el nu se simte atat de bine cand stau eu deasupra, pentru ca nu stiu cum sa ma misc. Nu am probleme cu greutatea, practic sport si nu obosesc repede. Pur si simplu, nu stiu ce si cum sa fac!
Fetelor, in special, poate imi recomandati niste exercitii sau ceva, ca sa ma pot "antrena".
Multumesc! : )

Răspuns Câştigător
| Andreyyw a răspuns:

Sus Jos sus jos Sus Jos Stanga dreapta Dreapta stanga inainte inapoi inapoi inaintelaughing Cum sa-ti explice cineva ce trebuie sa faci? Faci ce te taie atunci... nu trebuie sa fii timida sau sa-ti fie frica ca o sa faci ceva gresti. In pat/tufis/masina/etc trebuie sa fiti "animale".

| cherryJ a răspuns (pentru Andreyyw):

Mda, cred ca asta e problema. Ma tem sa nu fac ceva gresit si... Mercii de sfat!

11 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Da chiar ca e intima si tot odata cam prosteasca intrebarea.Pai totusi vrei sa te invatam noi cum sa faci sex? Nu'i problema, se rezolva.Fac pariu ca baieti de pe TPU sunt cei mai dornici sa te invete numai sa vrei.Dar te rog sa ma lasu pe mine primul la rand si dupa restul.

| RAY a răspuns:

Prin penetrare nu atingi tu orgasmul asta sa stii si doar prin sex oral sau virbratoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Skip practice

Răspuns utilizator avertizat
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Pune-l pe lenes sa munceasca mai intai! Si ca sa fie totul ok, ai nevoie de un preludiu mai lung.Nu oferi tot de la inceput, ci gradat - te mai opresti, mai schimbi, mai intarati, apoi reiei si domini!happy

| cherryJ a răspuns (pentru MuncaLaDomiciliu):

Tocmai asta e problema: ca el munceste de fiecare data. Iar preludiul e ok. Problema e la mine...

| serendipyti a răspuns:

Parerea mea este k tu esti prea inhibata trebuie sa fii relaxata si cum spunea cineva aici fa ce te taie capuwinking