| DeEa_8789 a întrebat:

am o problema mare!cryingEu plac un baiat, cel putin il placeam, dar pentru ca umblu prea mult dupa el a inceput sa creada ca sunt ciudata...Azi i-a zis lu unu:
-Mama ce ma enerveaza fata aia!
Si alalaltu a raspuns:
-Care, aia cu sanii mari?
Si el zice:
-Da!
Cum sa-l fac sa nu mai creada ca sunt ciudata? Eu nu sunt de vina ca imi place de el, incerc sa ma bag in seama cu el, stau mereu pe langa el, cu alte fete bine inteles, la o distanta, da ma duc mereu dupa el, de acum imi place si mie de candva...
Cum sa-l fac sa nu mai creada ca sunt ciudata?

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai renunta fetito. unde ti-e demnitatea?

| Allexis a răspuns:

Pai, baiatul acela nu te place, daca a zis asa ceva despre tine. Si, daca nu te place, normal ca pari o ciudata ca umbli dupa el... Lasa-l in pace, sigur n-o sa aveti o relatie vreodata.

| LittleandLiars a răspuns:

Pai cred ca ai ceva la sani ): il enerveaza sanii tai rolling on the floor