| IustinaSiAtat a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa ma placa? Eu am incercat sa ii zic ca ma enerveaza ca face aia ca nu-mi place de el(ca sa creada ca nu il plac) dar totusi imi place de el si nu stiu cum sa il fac sa ma placa. ce credeti ca ar trebui sa fac sa ma observe mai mult? Eu incerc sa stau pe langa el si mai zice uneori cate ceva. da vreau mai mult. ce sa fac? cum sa il atrag? rapsunsul care merge primeste fundawinking:d

Răspuns Câştigător
| Mihaela_5188 a răspuns:

Rabda sa incepeti sa comunicati. iar daca nu vrei, actioneaza sau renunta laughing

Semnat: Mihaela

2 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Greu...

| Available a răspuns:

Hey uite ce am facut eu: l-am pus pe un coleg sa-i zica baiatului ca imi place de el si i-a zis.sau fa-i complimente:imi plac ochii tai, ce frumos te-ai imbracat azi, sau adreseaza'te cu "draga" cere-i nr de telefon si/sau mai vb p mess si voi